سایت همسریابی دوهمدم یکی از قدیمی ترین سایت های همسریابی سایت همسریابی دوهمدم یکی از قدیمی ترین سایت های همسریابی که در ضمینه ازدواج دائم فعالیت میکند
userimage

anahitadating logo
anahitadating

سایت همسریابی دوهمدم یکی از قدیمی ترین سایت های همسریابی

ورود به سایت همسریابی دوهمدم

در دنیای واقعی، تقاضای کسی دنبال ازدواج هست این روزا خیلی زیاد شده با چشم انداز چندین ساله میتوان دید که به بالاترین حد خود رسیده است . 

 

سایت همسریابی دوهمدم

یکی از موفقیت های این سایت های همسریابی ایرانی سایت همسریابی دوهمدم است  که به تنها نشان داد که یک از کاربر محورترین سایت های همسریابی به حساب می اید . درخواست ازدواج در این سایت به قدری زیاد هست که  روزانه بالای 200 هزار پیام ارسال و دریافت میشود.

 

سایت همسریابی دوهمدم

اما همچنین سوالات مهم را در مورد اینکه چگونه در سایت دوهمدم داده ها و پیام های ذخیره می شوند و حقوق آنها بر آن تاثیر می گذارد، مطرح می کند. خیلی کم، اگر موردی که ما در اوایل این هفته گزارش دادیم، هر چیزی را که می بایستی باشد. در آن داستان ماهانه برای یک روزنامه نگار برای استخراج داده های به طول انجامید.

دوهمدم سایت بیش از 400 هزار کاربر دارد که همه انها دنبال ازدواج هستن در این سایت خصوصیات اخلاقی و شخصی بخود را با دیگران به اشتراک میگذارند تا دیگر کاربر ها با خواندن این اطلاعات بتوانید شریک مناسب زندگی خود را به راحتی انتخاب کنند .

 

سایت همسریابی دوهمدم به شدت تلاش می کند تا کنترل کاربر بر داده های خود را تقویت کند: در موارد خاص، دوهمدم  مجبور هست برای رضایت صریح کاربر ها  برای استفاده از داده ها، و اطلاعات اخلاقی و روش های زندگی دیگر کاربر های نظارت داشته باشد در صورت اینکه کاربری قوانین را نقض  کند جریمه خواهد .

سایت همسریابی دوهمدم یکی از قدیمی ترین سایت های همسریابی
Average Rating: 4.8
Votes: 11755
Reviews: 11674